Vintage Elbise Modelleri 2015

Her dönemin elbise modeli olma özelliğini halen devam ettirmeyi başaran sayılı modeller arasında gelir . Eskileri ve nostajiyi her zaman yakalamanızda en büyük yardımcılarımızdan bir seçim yaptığımız elbise modelleridir. Vintage Elbise Modelleri 2015 yılında yeni sezonu ile yine moda trendleri arasına girmeyi başardı.

Vintage Elbise Modelleri en çok eski filmlerde karşımıza çıkmakta olup, bizi her zaman geçmişe götüren ana unsurlar arasında. Peki Vintage Elbise Modellerinden hangi seçimi yapmak en doğrudur. Öncelikli olarak vücut tipinize göre hareket etmelisiniz. Kısa boylu bayanlar için kısa etekli Vintage Elbise Modellerini tavisye ederken, kilolular için kabarık modellerden kaçınmalarını söylemeliyiz. Bahar modası her zaman ki gibi açık ve cıvıl, cıvıl reklerden oluşuyor. Bizim en favorimiz bu sezonda bebe yaka çok zarif ve nostajik olan Vintage Elbise Modelleridir.

Vintage Elbise Modelleri ile uyumlu eski tip ayakkabılar ve eski model çantalar tam bir uyum olacaktır. İşte birbirinden güzel  Vintage Elbise Modelleri:

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Vintage Elbise Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir