Vavist 2015 Modelleri

Desenli Vavist 2015 Modelleri

Desenli 2015 Modelleri

Bu senenin en iddialı isimlerinden birisi olan Vavist, tarzı, kalitesi ve sokak modasını yakında takip ettiğini gösteren detaylarıyla bayanların ilgisini çekmeyi başarmış durumda.

Vavist 2015 modelleri bu seneye oldukça iddialı bir giriş yapıyor. Koleksiyon içerisinde gerçekten çok fazla sayıda model mevcut ve herkesin istediği şekilde ürünleri bulabilmek mümkün. İlk olarak ceketlerinden söz etmek istediğimiz Vavist, söz konusu ceketler olduğunda çıtayı bir hayli yükseltmiş durumda. Desenli ceketler görsel açıdan yaptığınız kombinin çok daha şık ve iddialı görünmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda havalar sıcak dahi olsa da şu sıralar sokak modasında uzun ceketlerin çok fazla tercih edildiğine sizlerde şahit olabilirsiniz. Bunun yanı sıra rengarenk ceketlerden ziyade daha sade ürünler arıyorsanız bu noktada beyaz üzerine sade desenlerin kullanıldığı ceketleri de tavsiye edebiliriz.

Vavist 2015 modelleri içerisinde yer alan bluzlarında kullanışlı yapıları itibariyle sizler için güzel bir seçenek olacağını belirtmekte fayda var. Bluzlarda kullanılan açık renklerin hoşunuza gideceğini düşünüyoruz. Özellikle de pudra ve narçiçeği bluzlarda çok fazla tercih ediliyor ve görüntü olarak da kaliteli kombinler yapabilmenizin önü açılıyor diyebiliriz. Aynı şekilde trençkotlarda da Vavist’in kalitesini ortaya koyduğunu ve kırmızı renkli modeliyle şu aralar sokak modasında çok fazla tercih edildiğini belirtmekte fayda var. Son olarak tunik alanında da birbirinden başarılı modeller sunan markanın sokak modasına fazlasıyla tesir ettiğini belirtmek gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Ten Rengine Göre Kıyafet Seçimi başlıklı makalemizde , Kombin Nasıl Yapılır ve Trend Renkler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Vavist 2015 Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir