Uzun Kollu Elbise Modelleri 2016

Bayanlar için özellikle tercih konusu olan uzun kollu elbise modelleri, birbirinden şık tasarımlarla dikkat çekmekte. Uzun kollu denildiğinde ilk akla gelen uzun elbiselerden ziyade yeni sezon ürünlerinde ve görsellerimizde de göreceğiniz gibi midi boy elbise tasarımları öne çıkmakta. Renk tercihi olarak bahar tonlarını yansıtan çiçek desenler, mavi ve havai tonlar kadar kareli, pötikare tasarımlar oldukça şık durmakta. Renk ve kombin seçenekleri için püf noktalara bir göz atacak olursak:

Uzun kollu elbise modelleri 2016, tül detaylı havalı modelleri, gömlek elbise modelleri, kuşak detayları ile oldukça zarif durmakta. Bayanlar çok iyi bilir ki siyah tonlar her kıyafet için ayrı bir öneme sahiptir, bunun içindir ki saydığımız tasarımlar için siyah tonları mutlaka denemelisiniz.

Üste yer alan kombinde bordo renk ile siyah tonların uyumu ile de bu söylediğimiz tasarıma çok iyi bir örnek vermiş olduğumuzu söyleyebiliriz. Görselin üzerine tıklayarak detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz usun kollu elbise modelleri 2016 için öne çıkan tasarımları şu şekilde sizlerle paylaştık:

Bir önceki yazımız olan Kolları Güpürlü Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Güpürlü Elbiseler, Güpür Kollu Elbise ve Güpürlü Elbise Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Uzun Kollu Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir