Uzun Kollu Abiye Modelleri 2017

Saten Kumaş Detaylı Çok Zarif Uzun Kollu Abiye Modeli

Saten Kumaş Detaylı Çok Zarif Uzun Kollu Abiye Modeli

2016 yılında çok beğenilen ve moda olan uzun kollu abiye modelleri 2017 yılına da damga vuracak gibi duruyor. Bir birinden zarif uzun kollu abiye modelleri göz kamaştırıcı duruyor.  Özellikle yaklaşan sonbahar -kış mevsimlerinde tercih edilecek olan uzun kollu abiye modelleri şimdiden mağazalarda kendini göstermeye başladı.

Uzun Kollu Abiyelerde Dantel ve Tül Uyumu Oldukça Etkili Olmuş

Uzun kollu abiye modelleri çok hoş modellere sahiptir. Her yıl olduğu gibi 2017 yılında da özellikle dantel ve tül detayı bulunan uzun kollu abiye modelleri zarif olan bayanları daha da zarif göstermektedir.

Mavi , Siyah ve Pembe 2017 yılında Çok Beğenilecektir

Bir çok renk ile karşımıza çıkacak olan uzun kollu abiye modellerinde mavi , siyah ve pembe renkler çok daha iddialı durmakta. Özellikle gece mavisi ve boncuk mavi abiye modelleri öne çıkacak modeller arasındadır. Pembe renge sahip işlemeli uzun kollu abiyeler ise bayanların mutlaka tercihleri arasında bulunacak abiye renkleri içinde şimdiden yerini almış durumda.

Saten kumaşlar da 2017 yılında çok kullanılacak ve abiye modellerini ayrı bir güzel yapacaktır. Uzun kollu abiye modellerinde taş işleme detayı ile hafif dekolte detayları da çok hoş durmakta.

Bir önceki yazımız olan Kolları Dantelli Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Uzun Kollu Abiye Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir