Uzun Kollu Abiye Modelleri 2016

Bayanlar için en naif kombinlerin başrol kıyafetlerindendir uzun kollu abiye modelleri, 2016 yılı için özellikle dünya konjüktöründe starların büyük galalarda öne çıkardığı uzun kollu abiye modelleri çok iddialı olmakla birlikte her bayana hitap eden tasarımları sunmakta. Özellikle bayanların en iddialı ve göz alıcı kombin oluşturma isteğine cevap veren tasarımlarda hangi noktalar öne çıkmakta inceleyeceğiz, en güzel kombin ipuçlarını, püf noktalarını sizlerle paylaşacağız.

İlk olarak dekolte tercihinde bulunana bayanlar için yeni sezon hem iddialı hem de çok trend olan v yaka dekoltelerden bahsedelim. Özellikle geniş katılımlı organizasyonlarda bir hayli başvurulan bu tasarımlar işlemelerle birlikte başka bir güzelliğe erişmekte. Söz, nişan gibi organizasyonlar için öne çıkan beyaz renk ve hafif dekolte bir hayli zarif kombinler oluşturmakta. Beyaz dışında moda renkler ateş kırmızısı, saks mavisi, toprak tonları olmakta.

Uzun Kollu Abiye Modelleri 2016, göz alıcı tasarımlarından öne çıkanlardan biride balık etekli modellerdir. Zira bayanlar için hem zarif duruş, hem de estetik görünüşü tamamlayan şık tasarımlardan durmaktadır. Sizlere ilham verecek olan birbirinden trend tasarımlar için genç kızlar genellikle üzerlerine uygun özel dikim istemektedir. Bunun yanı sıra bir çok büyük firmanın ve kaliteli butik lerin koleksiyonlarında bulabileceğiniz tasarımları şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz:

Bir önceki yazımız olan 25 Yaş Abiye Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 20 Yaş Abiye Modelleri, 2016 Genç Abiye Modası ve 25 Yaş Abiyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Uzun Kollu Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir