Uzun Gömlek Elbise Modelleri 2016

Sokak modası için gömlek elbise tasarımlar oldukça kullanışlıdır. İsterseniz midi boy, isterseniz uzun ayarlanabilecek modellerin kullanım alanları oldukça geniştir, zira sizlerle paylaştığımız en güzel uzun gömlek elbise modellerini tesettür giyim tercihinde bulunan bayanlar rahatlıkla pantolon üzerine giyebilir, özellikle yandan yırtmaçlı tasarımlar pantolon üzeri olarak da çok şık durmaktadır. Peki uzun gömlek elbise modelleri 2016 için öne çıkan tasarım ve renk kombinleri nelerdir?

Kareli ve çizgili uzun gömlek elbise modelleri 2016 için kuşak detaylar oldukça trend. En tarz tonlar ise siyah çizgiler, beyaz üzerine siyah çizgiler veya kareli tasarımlar bir hayli şık durmaktadır. Yıllardır gelen bir tecrübemizi de sizlerle paylaşacak olursak, düğmeleri göz alıcı tasarımlardan ziyade elbise içerisinde dikkat çekmeyecek düğme tasarımları kullanmanızı tavsiye ederiz. İşte kombinler için diğer detaylar:

Uzun Gömlek Elbise Modelleri 2016, tül detaylar ve siyah tonlarda olduğu gibi sokak modasının en önde gelen tasarımı kot elbise tasarımları oldukça şık durmakta. Görsellerde de sizlerle paylaştığımız özellikle kuşak ve kemer detaylı modelleri büyük firmaların klerasyonunda bulabileceğiniz gibi çok makul fiyatlarla özel dikim yaptırabilirsiniz. İşte birbirinden güzel uzun gömlek elbise modelleri 2016 sezonu için öne çıkan tasarımlar:

Bir önceki yazımız olan Kolları Güpürlü Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Güpürlü Elbiseler, Güpür Kollu Elbise ve Güpürlü Elbise Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Uzun Gömlek Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir