Timberland Bot Modelleri

Klasik Timberland Bot Modelleri

Klasik Timberland Bot Modelleri

Kış mevsimi kendisini iyiden iyiye hissettirmiş durumda. Hatta ülkemizin doğu kısımlarında ve yüksek yerlerde kar yağışı dahi başladı. Kış mevsiminin artık geldiğini söyleyebiliriz. Bu da demek oluyor ki kışlık giyim tarzına geçmenin vakti geldi. Bu bağlamda ilk olarak ele alınması gereken nokta ayakkabılardır. Kış mevsiminde yapılacak olan kombinlerin değişken parçaları vardır fakat genel olarak ayakkabılar bu değişkenliğe dahil değildir. Yani Birçok modelde botlar sabit kalır ama geri kalan parçalar değişir. Bu yüzden de kaliteli ve doğru bir bot seçmiş olmak yapılacak olan kombinlerin başarı oranını ciddi bir biçimde arttıracaktır.

Timberland bot modelleri dendiğinde akla ilk olarak gelen model sarı renkli klasik Timberland botlardır. Bu tarz modelleri Timberland ürünlerinin ülkemizde satışa çıkması ile birlikte favori ürün haline gelen botlar olarak nitelendirmek çokta yanlış olmayacaktır. Uzun bir süredir popülerliğini koruyan sarı renkli modelleri yeni sezonda da etkisini herkese hissettirecektir. Dikkat çekici görüntüsü ve kombinlere farklı bir hava katması sebebiyle birçok bayanın bu tarz ürünlere ilgi duyacağını söyleyebiliyoruz.

Timberland bot modelleri içerisinde daha sade modeller seçmek isteyenler ise renk bakımından siyah ya da kahve tonlarına yönelmeliler. Bunun yanı sıra spor tarzda bot modellerinden hoşlananlar içinde Timberland markası çok sayıda alternatifli model çıkartmış durumda diyebiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan İnci Bayan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Timberland Bot Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir