Taşlı Sandalet Modelleri

Boncuklu ve Taşlı Sandalet Modelleri

Boncuklu ve Taşlı Modelleri

   Havaların ısınmasıyla birlikte ayakkabı tercihlerimizde değişmeye başlıyor. Spor ayakkabılar ya da daha doğrusu ayakları kapalı halde tutan modellerin yaz için çok ideal olmadığını söyleyebiliyoruz. Bu yüzden de birkaç hafta sonra artık tek seçenek olarak sandaletlerimizle baş başa kalacağız. Bu durumda da şık bir ürün seçebilmek adına şimdiden hazırlanmakta fayda var. Size ilk tavsiyemiz de taş süslemeli sandaletler olacak.

   Taşlı sandalet modelleri yaz mevsimiyle birlikte hem rahat şekilde hareket etmek hem de şık bir görünüm elde edebilmek adına ilk tercihlerden birisi olacaktır. Sandaletlerde taş detaylarının kullanılması bu sene çok popüler bir detay ve özellikle açık tonlu ürünleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Beyaz renkli sandaletlerin üzerine işlenen taşlar hem dikkat çekiyor hem de çok zarif bir görünüm elde etmenizi beraberinde getiriyor. Fakat isterseniz siyah üzerine beyaz yazlı sandaletleri de tercih edebilirsiniz. Bu tarz sandaletlerinde sokak modasında çok fazla kullanılacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Taşlı sandalet modelleri içerisinde yer alan renkli ürünlerde göz gezdirilmesini tavsiye ediyoruz. Farklı renklerdeki taşların kullanıldığı modeller gerçektende dikkat çekiyor ve oldukça da popüler. Aynı şekilde hem boncuk detaylı hem de taşlı sandaletler olduğunu da unutmamakta fayda var. Tam yazlık bir görünüme sahip olan modelleri çok beğeneceksiniz. Bunların yanı sıra zımba detayları son birkaç senedir olduğu gibi bu sene de çok popüler ve taş detayları birlikte kullanıldığında tahmin dahi edemeyeceğiniz kadar güzel bir görünüm elde edilmesini sağlıyorlar.

Bir önceki yazımız olan 2015 Yelek Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Yelek Modelleri, En Güzel Yelekler ve Yelek hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Taşlı Sandalet Modelleri

2 - “Taşlı Sandalet Modelleri

    • Merhaba Mine Hanım, maalesef satış yapmamakta en trend moda ürünlerini sizlerle paylaşmaktayız… İlgili model için bir çok markanın benzer tasarımlar ürettiğini söyleyebiliriz, İlginiz için teşekkür eder, bizi takip etmenizi dileriz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir