Taşlı Deri Ceket Modelleri

Gösterişli Taşlı Deri Ceket Modelleri

Gösterişli Taşlı

 Deri ceketlerin bayanlara ne kadar çok yakıştığını hepimiz biliyoruz. Görsellik bakımından bir bayanı son derece zarif ve çekini bir görüntüye büründüren deri ceketleri doğru bir şekilde kullanırsanız eğer elde edeceğiniz sonuç sizleri dahi şaşırtmaya yetecektir. Birçok bayan için vazgeçilmez kıyafetlerden birisi olan deri ceketlerde son dönemde yeni bir trendin hakimiyetinden söz edebiliriz. Söz konusu trend ise biraz olsun modayı yakından takip eden herkesin çok iyi bildiği gibi taş süslemeli ceketlerdir. Taş detayları son dönemde deri ceketlerde fazlasıyla kullanılıyor ve görsel açıdan da ceketleri bambaşka bir boyuta taşıyor.

Taşlı modelleri görsel açıdan son derece iddialı ve görselliğin zirveye ulaştığı modeller olarak adlandırılabilir. Öyle ki özellikle omuz kısmında taş süslemelerin kullanılıyor olması, şu an için en başarılı taş süslemeli ceketlerin ortaya çıkmasına olanak sağlamaktadır. Aksi halde omuz kısmı taşlarla süslenmiş olan modellerin bu denli popüler olması mümkün olamazdı. Bunun yanı sıra taş süslemeleri ile desenlerin oluşturulduğu modellere de bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.  Diğer modellere nazaran daha zarif olan desenli ürünlerin görsel açıdan hoşunuza gideceğini düşünüyoruz.

Taşlı deri ceket modelleri arasında yer alan, taş süslemelerin ceketin yaka kısmında bulunduğu modellere de değinmeden edemeyeceğiz. Yaka kısmında kullanılan modellerin de sokak modasında oldukça aktif bir şekilde kullanılıyor olması bu modellerin ne derece başarılı olduğunun en güzel kanıtıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Derimod Deri Ceket Modelleri başlıklı makalemizde Derimod Deri Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Taşlı Deri Ceket Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir