Straplez Elbise Modelleri 2016

 

Göz önünde olmak isteyen ve kadınsı özellikleri yansıtacak en iddialı tasarımlardan bir tanesi de kuşkusuz Straplez Elbise Modelleri olarak karşımıza çıkmakta. Bayanların kendileri arasında dahi oldukça çekici olarak beğeni kazanan Straplez Elbise Modelleri için sadece öenmli organizasyonlarda değil günlük yaz sokak modasında da kendisine geniş bir yer bulduğunu görmekteyiz. Öne çıkan Straplez için en zarif kombin seçenekleri için dikkat edilecek püf noktalarla birlikte en çok beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz kombin görsellerini sizlerle paylaşıyoruz.

İlk olarak sokak modasında kendisine çok iyi bir yer bulan çiçek desenli uzun, tül detaylı Yazlık Straplez tasarımları ile başlayalım. Yazın sıcaklığında hem şık tasarımı hem de rahatlığı ile bayanların gözdesi olmuş halde. Özellike uzun boylu ve zayıf bayanlar için oldukça uygun olacak bu tasarımlar için aynı zerafette aksesuar tercihinde bulunmanızı tavsiye ederiz. Özellikle mavi ve tonlarında oluşturulan çiçek desenli tasarımlar bu sezon bir hayli konuşulmakta. Peki diğer yazlık Straplez Elbise Modelleri 2016 için ne tür ayrıntılara dikkat etmeliyiz?

Straplez Elbise Modelleri 2016, en çekici tasarımların liste başında olmayı yeni sezonda da sürdürüyor. Özellikle sırt ve göğüs dekoltesine uzanan işlemeli detaylar ile bayanlar mini ve midi boy tasarımları bir hayli seviyor. Kırmızı, krem ve pembe renklere ek olarak gelen çizgili tasarımlar hem iddialı gecelerde hem de sokak modasında bir hayli favori durumda.

Örnek bir kombin sunacak olursak, Straplez Elbise Modelleri 2016 için göğüs kısmı işlemeli ve sırt kısmı tül detaylı tasarımlarla yüksek ince topuklu ayakkabılara küçük zincir detaylı çanta modeli entegresi oldukça uygun duracaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Vintage Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Vintage elbise 2016, Vintage ve Yeni Sezon Vintage Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Straplez Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir