Stiletto Ayakkabı Nedir?

Stiletto ayakkabı nedir sorusunun cavabı

nedir sorusunun cavabı

Stiletto ayakkabı nedir, sorusunun cevabı bir çok bayanın aşina olduğu bir tasarımdır aslında. Son dönemlerin popüler giyim yarışmalarında öne çıkan stiletto ayakkabı nedir denildiğinde aslında ince ve yüksek topuklu ayakkabı modelleri anlatılmak istenilmektedir. Peki stiletto ayakkabı modelleri kimlere ve hangi kombinlere yakışmaktadır? Bu sorunun cevabını ayrıntılı görsellerimizle birlikte bir diğer yazımızda bulabileceksiniz ancak burada kısaca özetleyecek olursak;

Boy Dezavantajı Olan Bayanlar İçin Büyük Şans

Özellikle midi, mini etek kombinlerinde boy dezavantajı olan bayanların tercihi, yüksek bel ve şort kombinlerinde feminen tarzın öncüsü olan stiletto ayakkabı tasarımları bayanları hem şık hem de olduğundan çok daha uzun göstermekte.

Stiletto Ayakkabı Trend

Her yaş ve tarzın trendi olan stiletto ayakkabı modellerinin görsel detayları ve kombin örneklerini sizlerle bir diğer yazımızda paylaştık. Stiletto ayakkabı nedir, sorusunun cevabını özetleyecek olursak, ince ve yüksek topuklu ayakkabılar stiletto ayakkabı olarak isimlendirilmektedir.

Stiletto ayakkabı modelleri

Stiletto ayakkabı modelleri

Bir önceki yazımız olan Plaj Terliği Modelleri 2016 başlıklı makalemizde En Güzel Plaj Terlikleri, ve Terlik Modası 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Stiletto Ayakkabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir