Sırt Dekolteli Bluz Modelleri 2016

Sırt Dekolteli 2016, bayanların hem sokak modasında hem de en özel davetlerde en gözde bayanlar arasında olmasını sağlayacak başlıca kombinlerin vazgeçilmezlerindendir Hem tasarım olarak hem de renk uyumları olarak dikkat çekici güzellikte olan sırt dekolteli bluzlar arasında en trend modellere ve en zarif kombinler için püf noktalara birlikte göz atalım. İşte 2016 yılı için öne çıkan sırt dekolteli bluz kombinlerinde dikkat edilecek noktalar:

Sırt Dekolteli Bluz Modelleri 2016, renk olarak beyaz ve açık renk tonları ile yeni sezon sokak modasına damgasını vuruyor. Bizim en çok sevdiğimiz ikili ise kuşkusuz saks mavisi ve beyaz kombini olmakta. İster sokak modası isterseniz en iddialı gece organizasyonları derken bu basit ikiliyi en canlı ve en şık tasarımlara nasıl mı dönüştürebilirsiniz, işte cevabı.

Saks mavisi sigaret pantolon üzerine beyaz dekolteli bluz modelleri altına giyineceğiniz şık bir  ile gayet iddialı olabilirsiniz. Veya Saks mavisi spor kesim dar bir pantolon ile salaş, beyaz sırt dekolteli bluz modeli altına düz taban bir babet veya spor ayakkabı tercihi oldukça şık duracaktır.

İşte birbirinden güzel ve sizlere ilham verecek en şık sırt dekolteli bluz modelleri kombinleri:

Bir önceki yazımız olan İspanyol Kol Bluz Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Trend Bluz, bluz Modelleri 2016 ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Sırt Dekolteli Bluz Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir