Şifon Gömlek Modelleri 2017

2017 Yeni Sezon Cep Detaylı Şifon Gömlek Modelleri

2017 Yeni Sezon Cep Detaylı Şifon Gömlek Modelleri

Şifon gömlek modelleri 2017 yılı için özellikle cep detaylı tasarımlar ve yakası zımbalı işlemeli zarif modelleri ile dikkat çekmekte. İşlemeler düğme işlemelerine kadar uzanan yeni sezon ürünleri için en moda kombinlerinde öne çıkanları inceleyecek olursak, en trend şifon gömlek kombinleri için şu noktaları unutmamanızı tavsiye ederiz:

Dantel işlemeli şifon gömlek modelleri ile iş dünyası ve gece davetiyeleri için midi etek veya klasik pantolon tercihleri önem kazanmaktadır.

Desenli ve tül detaylı modelleri ile sokak modası için oldukça canlı renkli bir sezon yaşanmakta. Bu noktada öne çıkan görsellerden sonra kombin ipuçlarını sıralamaya devam edelim:

Gece Mavisi ve Pembe Moda

Şifon detaylı bayan gömlek modelleri renk trendleri arasında pembe ve gece mavisi olarak öne çıkmakta. Özellikle siyah pantolon veya etek kombinleri altına tercih edilecek ince topuklu stiletto modelleri oldukça uygun duracaktır.

Bu sezon sadece yakası zımbalı veya işlemeli tasarımlar değil, özellikle kol ve göğsü işlemeli modellerde oldukça ön plandadır. Sizlerle paylaştığımız birbirinden şık şifon detaylı gömlek modelleri ve uyumlu kombinlerinin sizlere yeni sezonda ilham kaynağı olacağını umarız.

Bir önceki yazımız olan Dökümlü Bluz ve Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde Dökümlü bluz ve gömlek modelleri ve En güzel dökümlü gömlek ve bluz modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Şifon Gömlek Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir