Sevgili Kombinleri 2016

En güzel sevgili kombinlerinde özellikle yazlık giyim tarzının öne çıkan tasarımlarını sizlerle paylaşacağız. Bir çok farklı türde şık tasarımların sizlere ilham kaynağı olacağını tahmin etmekteyiz. İşte en dikkat çeken sevgili kombinlerinde öne çıkan tasarımlar, resimlere tıklayarak büyütebilir en şık ve moda kombinler için püf noktaları görsellerin altında yer alan yazımızdan takip edebilirsiniz.

Sevgili kombinleri 2016 için öne çıkan tasarımlar ilk okunduğunda yüzlerde tebessüm oluşturan tarzlardır. Beyaz tişört üzerine giyinilecek kırmızı tonlardaki görseller çok şık durmakta.

Sevgili kombinleri 2016 beyaz üzerine kırmızı desenlerle birlikte jean pantolon ve spor tarz ayakkabılar sokak modasının en özel kombinleri arasında yer almakta. Ülkemizde en çok tercih edilecek model ise: ‘Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş’ şeklinde komik ve sempatik olan yazılar dikkat çekmekte.

Bir önceki yazımız olan Blazer Ceket 2015 Trendleri başlıklı makalemizde 2015 Ceket Modelleri, Blazer Ceket Modelleri ve Ceket hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Sevgili Kombinleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir