Sefamerve Abiye Elbise Modelleri 2015

Modelleri 2015 her zaman şıklığınızı tamamlamanız için değişik alternatifler sunmaktadır. Tesettür giyim denilince ilk akla gelen markalardan olan Sefamerve giyimin Abiye ve Abiye Elbise modelleri ile birbirinden şık kombinlerini sizler için ele alıyoruz.

Elbise Modelleri 2015 dikkat çeken Somon rengi oldukça zarif ve naif bir duruşa sahip. Özel günlerde ve merasimlerde gönül rahatlığı ile tercihte bulunabilineceğiniz Sefamerve Abiye ve Abiye Elbise modelleri için bir kaç kombin uyarısında bulunmamız gerekirse:

Alışkın değilseniz ince topukludan uzak durunuz. Özellikle orta yaş ve üzeri hanımlar pek alışkın olmadıkları topuklu ayakkabı tercihlerinde, alışkın olmadıklarından dolayı pişman olabilirler.

Eşarp- abiye kombinde aynı tonları tercih edin. Zıtlıklardan uyum yakalamaya çalışan pek çok genç maalesef çok rüküş durmakta.

Askılı değil, avuç içi çanta tercih edin. Özellikle genç hanımlar için en önemli uyarımız bu olsun.

Bunlar dışında zaten Sefamerve Abiye Elbise Modelleri 2015 o kadar şık modelleri sizlere sunmakta ki eminiz bunlar arasında kendinize göre enidealini bulabileceksiniz. İşte birbirinden güzel Sefamerve Abiye Elbise Modelleri 2015 :

2015 Sefamerve Abiye Elbise Modeli (1)

2015 Sefamerve Abiye Elbise Modeli (1)

2015 Sefamerve Abiye Elbise Modeli (2)

2015 Sefamerve Abiye Elbise Modeli (2)

2015 Sefamerve Abiye Elbise Modeli (3)

2015 Sefamerve Abiye Elbise Modeli (3)

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Payetli Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Payetli Etek Modelleri, En Güzel Payetli Etek Modelleri ve Payetli Etek Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Sefamerve Abiye Elbise Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir