Pileli Etek Modelleri 2017

Yeni Sezon En Güzel Pileli Etek Modelleri 2017

Yeni Sezon En Güzel Pileli Etek Modelleri 2017

Sokak modasının cıvıl cıvıl kombinlerinin başrol kıyafeti olan zarif pileli etek modelleri bu yılda farklı tasarımları ile gündemde olmaya devam edeceğe benziyor. Bayanların şıklık yarışında birbiriyle olan rekabetinde bir adım önde olmak isteyen bayanlar,

Tül detaylı pileli etek modellerini,

Puantiye detaylı pileli etek modellerini,

Desenli pileli etek modellerini sıklıkla tercih etmekte.

Tül Detaylı Pileli Etekler Oldukça Göz Alıcı Güzellikte

Tül detaylar göz alıcı ve iddialı olan bayanların en çok tercih ettiği tasarımlar arasınd ayer almakta. Özellikle kırmızı ve tonlarının tercihi ile beyaz şifon bluz kombinleri bu bağlamda oldukça şık durmakta. Tül detaylarının sokak modasında ki yeri siyah ve koyu tonlarla ortaya çıkıyor. Sonbahar kış için kısa bot kombinleri, iddialı davetler için ince yüksek ayakkabı modellerinin kombini siz bayanların 2017 modasını yakından takip ettiğini gösterecek detaylar olarak karşımıza çıkmakta.

Puantiye ve Desenli Modeller

Puantiyeli pileli etek modelleri ile birlikte desenli tasarımlar oldukça şık durmakta. Birbirinden zarif puantiyeli ve desenli pileli etek modelleri ile birlikte askılı bluz ve şifon gömlek modelleri uyumu oldukça trend olmuş durumda. Özellikle genç kızların tercihleri arasında yer alan sıcak havaların favorisi çiçek desenlerini kombinlerinizde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Pileli Deri Etek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Pileli Etek Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir