Pileli Etek Modelleri 2015

2015 Pileli etek modelleri

2015 modelleri

Yeni sezonda yaz, kış bütün mevsimlerin vazgeçilezi olan pileli etek modelleri oldukça hoş ve göz kamaştırıcı güzellikte. Tabi ki bunun için bir ufak ayrıntıya dikkat etmek gerekir ki o da pileli eteğinizle birlikte şık bir kombin yapmanız olarak öne çıkıyor.
2015 yeni sezon pileli etek modelleri her giyim tarzına hitap ediyor. Uzun (maksi) eteklerden, mini pileli eteklere kadar geniş skalada yer alan için bir kaç püf noktayı sizlerle paylaşacağız.

Yaz aylarında kısa pileli etek tercih etmek isteyenler için, açık renkli bluz veya kolsuz gömlek, toplu bir saç, yüksek ince topuklu bir kombin oldukça zarif olacaktır.

Uzun etek tercihlerinde bulunmak isteyenler için, koyu renk etek üzerine açık renkteki gömlekler gayet göz alıcı durmakta. Pileli etekler çarşılarda, mağazalarda en çok rağbet gören modellerdir. Ayrıca fiyatı 20-30 TL’den başlangıç gösterdiği için her bütçeyede hitap etmektedir. İşte 2015 yılında birbirinden güzel pileli etek modelleri ve kombinleri: (resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz)

 

Bir önceki yazımız olan Pantolon Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde En Güzel Pantolon Etek Modelleri, Pantolon Etek 2015 ve Yeni Sezon Pantolon Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Pileli Etek Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir