Pembe Renk Kombinler

Açık Pembe Renk Ceket Kombinleri

Açık Pembe Renk Ceket Kombinleri

Bu sene pembe çok ama çok popüler. Havalarında ısınmasıyla birlikte çok sayıda bayanın ilgisini çeken pembe, yepyeni kombinleriyle sokak modasına da etki etmeyi başarıyor diyebiliriz.

Pembe renk kombinler bu sene gerçekten geniş bir ürün çeşitliliğine sahip diyebiliriz. İlk olarak ceketlerden söz etmek istiyoruz. Bu yazın kuşkusuz en popüler kıyafeti olmayı başaran ceketlerde pembe renk çok fazla tercih edilmeye başlandı. Bu noktada açık pembe ve koyu tonları arasında da önemli farklar olduğunu unutmamak gerekiyor. Açık renkli ceketlerin buz mavisine yakın kotlar ve beyaz üstlerle kombinlendiğine şahit oluyoruz. Koyu pembe ya da biraz daha abartacak olursak neon pembelerde ise kotların daha koyu maviye doğru döndüğünü görebiliyoruz. Fakat üstlerde gene beyaz tercih etmek mantıklı olacaktır. Koyu bir renk tercih edilmesi halinde içinize giydiğiniz bluz ya da gömleğin rengi patlayacağı için hiçte hoş bir görüntü ortaya çıkmayacaktır diye düşünüyoruz.

Pembe renk kombinler içinde en şirin görüntüye sahip olan tercihler ise pantolonlar. Açık pembe bir pantolonun sahip olduğu güzellik şu aralar başka hiç bir kıyafette yok diyebiliriz. Açık pembe dar bir pantolonu siyah gömlek ya da bluz ile kombinleyebilir, üstünüze giydiğiniz kıyafeti göbek bölgesinden bağlayarak crop tarza çevirebilir ve devamında siyah çanta ve ayakkabıları da kombine dahil ederek şaheser derecesinde bir görsellik elde edebilirisiniz. Son olarak pembe elbiselerde bu sene sadeliğin ön planda olduğunu, fazla abartılardan şaşalı aksesuarlardan kaçınılması gerektiğini belirtmekte fayda var.

Bir önceki yazımız olan Blazer Ceket 2015 Trendleri başlıklı makalemizde 2015 Ceket Modelleri, Blazer Ceket Modelleri ve Ceket hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Pembe Renk Kombinler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir