Payetli Pantolon Modelleri 2015

Payetli pantolon modeleri 2015-2016 yılında da çok moda.Göz alıcı ve kamaştırıcı olmak için ışığı ile her tarafı aydınlatan payetli pantolon modelleri ister günlük, ister en iddialı gece toplantılarında tercih edilebilir. Payetli pantolon kombinleri için dikkat etmeniz gereken belli başlı kuralları sizlerle paylaşacak olursak:

  • Payetli pantolonlar zaten göz alıcı olduğundan tercihte bulunacağınız diğer, bluz, gömlek vb. üst kısı daha sade ve mat renklerden seçmelisiniz.
  • Günlük kombinlerde pek tabi spor ayakkabı kullanımına giderken, önemli bir gece toplantısında ince yüksek topuklu bir ayakkabı tercihi ile iddianızı yansıtabilirsiniz.

Çeşitleriyle birlikte payetli pantolon modellerini sizin için biraraya getirdik. Birbirinden güzel şıklıkta yarışabileceğiniz payet pantolonlar ile size ait olabileceğini düşündüğünüz pantolon seçimlerinin galerimizi inceleyerek yapabilirsiniz. 2015 bayan pantolon modelleri arasında en çok moda haline gelen payetli pantolonları sizlerle paylaşıyoruz:

Bir önceki yazımız olan Pileli Pantolon Modelleri 2015 başlıklı makalemizde Bayan Pileli Pantolon Modelleri 2015, En güzel Pileli Pantolon Kombinleir ve Pileli Pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Payetli Pantolon Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir