Payetli Etek Modelleri 2015

Dünya starlarının tercihi olan payetli etek modelleri

Dünya starlarının tercihi olan payetli etek modelleri

Payetli etek modelleri dikkat çekici, iddialı ve göz alıcı olmak isteyen bayanların sokak tarzında ve özel gecelerde tercih ettiği moda trendleri arasında yer almakta. Birbirinden çeşitli ve güzel olan payetli etek modelleri ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

için 2 basit tarz sizlere sunmakla birlikte, çok farklı alternatifler oluşturabileceğinizi sizlere fark ettirmeye çalışacağız. Payetli eteğin ön planda bulundurulması adına diğer kıyafet ve ayakkabı ve aksesuar seçiminin sadeliği üzerine bir kombin.

Payetli etek kadar diğer kıyafet, ayakkabı ve aksesuarların göz alıcılığı üzerine bir kombin…

Eğer seçtiğiniz payetli eteğin ön planda durmasını istiyorsanız, sade bir bluz, mat renklerde bir çanta ve aynı tonlarda ayakkabı…

Çok daha fazla iddialı olmak istiyorsanız, parlak bir makyaj, iddialı ve görkemli bir aksesuar (Örneğin bir takı seti), platform y-topuk parlak bir ayakkabı ve parlak bir çanta kombini inanılmaz görkemli ve iddialı olacaktır.

İşte payetli etek modelleri ve en şık kombinleri:

Bir önceki yazımız olan Pileli Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde En Güzel Pileli Etekler, Mini Pileli Etek Modelleri ve Pileli Etek hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Payetli Etek Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir