Payetli Elbise Modelleri 2015

Zerafeti ve ışıltısı ile her sezon dikkat çeken payetli elbise modellerini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Göz alıcı olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında her zaman için payetli elbiseler vardır. Birde iyi bir kombin yakalarsanız bulunduğunuz gecenin en şık hanımı olabileceğinizi unutmayınız.

2015 payetli elbise modellerinde samani, altın renkleri dikkat çekmekte olduğunu söyleyerek, kombin için bir kaç detayı sizlerle paylaşalım. İnce ve yüksek topuklu sade bir ayakkabı ile geceye başlmanız gayet hoş olacaktır. Ayakkabınıza uygun bir sade çanta seçimi ile, oldukça göz alıcı olan payetli elbise modelinizi daha da ön plana çıkartabileceğinizi unutmayın. Şunu özellikle belirtelim, zaten oldukça parlak ve göz alıcı olanpayetli elbiseye birde çok göz alıcı ayakkabı ve çanta kombin etmeye çalışırsanız umduğunuzdan ters izlenim oluşturabilirsiniz.

İşte birbirinden güzel yeni seozn payetli elbise modelleri ve kombinleri:

En iddialı payetli elbise modelleri

En iddialı payetli elbise modelleri

Siyah renkli mini payetli elbise modelleri

Siyah renkli mini payetli elbise modelleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Payetli Elbise Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir