Patırtı Tulum Modelleri 2016

Yeni Sezon Patırtı Kot Tulum Modelleri

Yeni Sezon Patırtı Kot Tulum Modelleri

Bayanlar her mevsim severek tercih ettiği birbirinden şık tulum modelleri hem göz alıcı güzellikte hem de pratik kombinlerin en tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Özellikle mevsimine göre tercih edilen renk ve tonlarına bir göz atacak olursak, yeni sezon Patırtı için öne çıkan tasarımlar ve kombin ipuçları şöyle olmaktadır:

Patırtı Tulum Modelleri 2016 ilk olarak omuzları açık elbise modasına ayak uydurmuş durumda. Özellikle omuzları açık birbirinden şık ve göz alıcı tasarımlara imza atan omuzları açık tulum modellerine bir göz atmanızda fayda olacaktır.

Askı kol Patırtı tulum modelleir 2016 hem desenli tasarımları hem de zincir kemer detayları ile oldukça hoş durmaktadır. Burada öne çıkan bir renk tavsiyesi isterseniz kuşkusuz olarak ilk aklımıza gelen ve sizlerin de beğeneceğinizi umduğumuz saks mavisi rengi ön plana çıkmaktadır. İşte birbirinden şık Patırtı tulum modelleri 2016 için öne çıkan askılı tulum m

Klasik tulum modellerine yer verilmeyen bir yazının oldukça eksik kaldığını düşünmekteyiz. Bu yüzden en çok tercih edilen klasik kot tulum modellerine yırtık moda eklendiğinde ortaya çıkan zarif tulum tasarımlarına bir göz atmakta büyük fayda bulunmaktadır. Özellikle yazlıkçıların tercih ettiği birbirinden şık Patırtı kısa tulum modelleri 2016 için de görsellerimizi incelemenizde fayda bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bayan Askılı Pantolon Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Askılı Bayan Pantolonlar, Askılı Bayan Pantolon 2016 ve Askılı Pantolon Modelleri Bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Patırtı Tulum Modelleri 2016

4 - “Patırtı Tulum Modelleri 2016

    • Serap hanım, hangisi olduğunu net belirtmemisisniz, gene olarak Patırtı giyim 2016 koleksiyonunda yer alan yeni sezon tasarımlardır. İlginize teşekkür ederiz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir