Patırtı Trençkot Modelleri 2017-2018

Patırtı Mini Trençkot Modelleri 2018

Patırtı Mini Trençkot Modelleri 2018

Patırtı giyim birbirinden güzel kışlık modelleri ile bayanların beğenisini kazanmakta. Özellikle serin havalardan korunurken, zerafetinden ödün vermek istemeyen bayanların ilk tercihlerinden olan trençkot modelleri ile kendisinden söz ettirmekte. Bu yılın moda trençkot modelleri, renk ve kombin seçimi için dikkat edilecek noktalarla muhteşem Patırtı trençkot modellerini sizler için bu yazımızda derledik.

Trençkotlar Sonbaharda Moda

Havaların gittikçe serinlediği bu günlerde 2018 sokak modasında kendisini göstermeye başlayan trençkot modelleri arasında Patırtı giyim oldukça etkin durumda. Uzun, kısa, kuşaklı, kemerli… kısacası her kişiye göre tasarımları ile dikkat çeken modelleri bayanları cezbetmekte. Peki 2018 yılı için tercih edebileceğiniz trençkot modelleri ve kombin seçenekleri olarak karşımıza neler çıkmakta? Sizler için detayları ile paylaşıyoruz…

Trençkot Bayanlar İçin Tarz

Trençkot modelleri 2018 yılı içerisinde kısa tasarımları ile dikkat çekmekte. Özellikle kısa boylu olmanın dezavantajını avantaja çevirmek isteyen bayanlar, kısa trençkot modelleri ile birlikte tercih ettikleri stilettolarla bunu avantaja çevirmekte. Bu noktada dar kesim pantolonlar ve mini boy etek tasarımları dikkat çekmekte. Genç kızlar mini boy etek altına tercih ettikleri yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile birlikte kısa trençkot tasarımlarını oldukça iyi bir şekilde göstermektedir.

Trençkotta Yeşil ve Haki Tonlar….

Trençkot modelleri arasında 2018 yılında yeşil ve haki tonlar oldukça dikkat çekici. Bir çok kombin içerisinde yer alacak olan trençkot tasarımları arasında özellikle yeşil ve haki tonlardaki trençkot modelleri arasında siyah uyumu oldukça göz alıcı bir güzellikte karşımıza çıkmaktadır.

Hepinize işte moda bu dolu günler dileriz, esen kalanız…

Pin It

Patırtı Trençkot Modelleri 2017-2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir