Patırtı Tesettür Modelleri 2017

En Güzel Patırtı Tunik Modelleri 2017

En Güzel Patırtı Tunik Modelleri 2017

Patırtı giyim tesettür modelleri ile 2017 yılında da bayanların ilk tercihleri arasında olmaya devam ediyor. Sizler için derlediğimiz en güzel Patırtı tesettür modelleri ile birlikte yeni moda kombinlerinde dikkat edilecek püf noktaları derledik. İlk olarak renk trendlerinden bahsedecek olursak…

Patırtı Tesettürde Mürdüm Modası

Tesettür kıyafet tercihlerinin renk trendi mürdüm… Patırtı tesettür modelleri 2017 yılında en çok yer ayırdığı renk skalası mürdüm olarak karşımıza çıkmakta. Mürdüm rengi ile birlikte lacivert, bordo ve beyaz tonlarda oldukça zarfi durmakta. Özellikle yakaları zımba detaylı tasarımların genç kızlar arasında sokak modası trendleri arasında olduğunu söylemeliyiz.

Gömlek Tunik Tasarımları Revaçta

Patırtı tesettür modelleri 2017 yılı için en moda kıyafet ise gömlek tunik modelleri. İster maksi etek üzerine isterseniz (ki en moda olanı budur) pantolon üzerine tercihte bulunacağınız tasarımlar olarak karşımıza çıkmakta.

Özellikle beyaz renkli zarif pantolon üzerine giyinebileceğiniz mürdüm, lacivert, saks mavisi gömlek tunik modellerini zarif stilettolarla bütünleştirmeniz yönünde bir tavsiyemiz olacak. Sizler için derlediğimiz en şık Patırtı tesettür modelleri 2017 görselleri:

Bir önceki yazımız olan Payetli Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Payetli Etek Modelleri, En Güzel Payetli Etek Modelleri ve Payetli Etek Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Patırtı Tesettür Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir