Patırtı Tesettür Modelleri 2016

En Şık Önden Düğmeli Kuşak Detaylı Tunik Elbise Modelleri

En Şık Önden Düğmeli Kuşak Detaylı Tunik Elbise Modelleri

modası 2016 bayanlar arasında uygun fiyatları ve şık tasarımları ile dikkat çekmekte. Bayanların tesettür modasında en son trend tasarımlarla uygun ve şıklığın adresi olan için birbirinden şık modelleri sizlerle paylaşacağız. Yeni sezonda en moda tesettür modellerini ve uyumlu kombin seçeneklerine birlikte göz atacağız.

Her bayan için şık olma ve zarif kıyafetler tercih etme özel bir seçimle mevzu bahistir. Bunun için bayanlar sıkı bir moda takipçisidir. Sizlerle en moda tasarımları olduğu gibi tesettür modasında da öne çıkan trendleri paylaşıyoruz. Bu yıl tesettür modasında Patırtı tesettür modelleri 2016 için öne çıkan ilk şıklık ise bordo ve petrol mavisi ile gelen güzellik olmakta. Peki tasarımlarda neler önde?

Patırtı tesettür modelleri 2016 için önden düğmeli ve inci yaka detaylı modelleri ile kuşak detaylı pantolon üzerine giyinilebilecek tunik elbise modelleri çok şık durmakta. Birbirinden şık önden düğmeli ve inci yaka süslemeli modeller için beyaz klasik pantolonlar kadar iddialı kot pantolon modelleri de öne çıkmakta. Bir diğer belirtmemiz gereken önemli nokta ise sivri yüksek burunlu zarif ayakkabılar ile birlikte zarif el çantaları kullanımının güzelliği karşımıza çıkmakta. İşte birbirinden şık Patırtı tesettür modelleir 2016 için öne çıkan kombin görsellerinden bazıları:

Bir önceki yazımız olan Payetli Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Payetli Etek Modelleri, En Güzel Payetli Etek Modelleri ve Payetli Etek Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Patırtı Tesettür Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir