Patırtı Hırka Modelleri 2016

Patırtı Giyim birbirinden şık tasarımlarla kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Yazlık birbirinden güzel hırka modelleri ve zarif tasarımlarına birlikte göz atacağımız modelleri 2016 için en çok beğeni toplayacak tasarımları sizler için derledik.

Özellikle örgü dantel tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken yazlık Patırtı hırka modelleri 2016 için beyaz ve siyah tasarımların yanı sıra, çizgili olarak öne çıkan canlı renklerle birlikte en hoş tasarımlar göz kamaştırıcı güzellikte yer alıyor.

Patırtı hırka modelleri 2016 için desenli şık tasarımlar kadar öne çıkan uzun yazlık tarz hırka modelleri de dikkatleri üzerine çekiyor. Patırtı hırka modelleri kombinleri için uzun hırkalara kombin bütünlüğü için şık pantolonlar ile birlikte topuklu ayakkabılar uyumlu bir tasarım oluşturmakta.

Patırtı hırka modelleri 2016 için öne çıkan birbirinden şık diğer tasarımların görsellerine bir göz atacak olursak:

Patırtı hırka modelleri yazla birlikte yeni sezonda açık tonlarda ağırlık kazanmış durumda. Özellikle pembe, saks mavisi, uçuk mavi tonlarının bir hayli dominant olduğu koleksiyonda renk cümbüşleri ile birlikte sokak modasının daha fazla hareketlendiğini görüyoruz. Sadece renkleri ile değil şık tasarımları ile dikkat çeken Patırtı hırka modelleri büyük beğeni kazanmakta.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Uzun Hırka Modelleri başlıklı makalemizde Bayan Hırka Modelleri 2016, En Güzel Uzun Hırkalar ve Uzun Hırka Modeller hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Patırtı Hırka Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir