Patırtı Giyim Tayt Modelleri

hem ekonomik fiyatları hem de geniş koleksiyonu ile bayanların dikkatini çekiyor. Özellikle Patırtı giyim ispanyol paça ve yüksek bel tayt modelleri ile oldukça şık kombinler sunmakta. Sizlerle en çok beğendiğimiz Patırtı giyim tayt modellerini paylaştıktan sonra bir kaç kombin tasarımı konusunda püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

Patırtı giyim tayt modelleri 15 TL gibi gayet cüzi fiyatlardan başlangıç göstermekte olup, seçim yaptığınız modellere göre değişkenlik gösterebilir. Peki Patırtı Giyim tayt modelleri kombinlerinde en göz alıcı kombin için neler yapılabilir?

İspanyol Paça Tayt Modelleri

Hem şık renkleri hem de zarif modelleri ile ispanyol paça tayt modelleri gayet hoş durmakta. Sıfır kol bluz modelleri ile oldukça şık duran ispanyol paça tayt modellerinin üzerine zarif bir şal tercihi oldukça uygun olacaktır. Özellikle en dikkat çekici model olarak karşımıza çıkmakta.

Etnik Desenli Tayt Modelleri

Bir diğer göz alıcı favorimiz ise etnik desenli tayt modelleri olarak karşımıza çıkmakta. Bunun yanı kot tayt modelleri ile en spor kombinleri oluşturulması için zarif bir new balance spor ayakkabı modeli tavsiye ederiz. Tayt modelinizin rengine uygun bir bileklik veya bir kolye oldukça şık duracaktır.

Bir önceki yazımız olan Nike Spor Taytı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Spor Taytı Modelleri, En Güzel Taytlar ve Nike hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Patırtı Giyim Tayt Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir