Patırtı Giyim Abiye Modelleri 2017

Patırtı Giyim Abiye 2017

Patırtı Giyim Abiye 2017

Patırtı abiye modelleri sadece güzel tasarımları ile değil, oldukça makul fiyatlarıyla da bayanlar arasında en çok konuşulan markalar arasında yer almakta. Patırtı Abiye modelleri arasında öne çıkan kombin önerilerimizi görsellerle detaylı paylaştık. Genel olarak öne çıkan renk ve tasarımlara bakacak olursak:

Patırtı Abiye Saks Mavisi İle Önde

Patırtı abiye modellerinde öne çıkan tasarımlarda saks mavisi kendisi için oldukça güzel bir yer tutmuşa benziyor. Özellikle sıfır kol tasarımların siyah ile entegreli olmuş hali bir hayli şık durmaktadır. Sizler için derlediğimiz en özel kombin önerilerinde bir çok şık tasarımlar yer almaktadır. Saks mavisi ile en uyumlu olan siyah ve tonlarından seçilen çanta, ayakkabı modelleri bir hayli zarif durmaktadır.

Patırtı Abiyede Parlak Tasarımlar Göz Alıcı

PAtırtı abiye tasarımları arasında kırmızının iddiası kendisinden söz ettirmeye devam ettiriyorken, parlak işlemelerde bu göz alıcı güzelliğe ayak uydurmuşa benziyor. Özellikle;

  • Balık Etekler
  • Kayık Yakalar
  • Tül Detaylar

birbirinden iddialı ve şık tasarımlarla ön plana çıkmakta. Sizler için derlediğimiz bu zarif tasarımların oldukça güzel olduğunu görsellerden de detaylı anlayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Mini Abiye Modelleri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Patırtı Giyim Abiye Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir