Patırtı Elbise Modelleri 2017

Yeni Sezon PAtırtı Giyim Elbise Modelleri 2017

Yeni Sezon Patırtı Giyim Elbise Modelleri 2017

Patırtı Giyim 2017 yılında da elbise modelleri ile bayanların zerrafetine zerafet katarken bütçeleri içinde dost olmaya devam ediyor. Şık tasarımları ve uygun fiyatları ile bayanlar arasında yakından takip edilen markalardan olan Patırtı giyim için özellikle şık elbise modelleri bir hayli güzel durmakta.

Patırtı Giyim Elbiseler Çok Hoş

Sizlerle paylaştığımız en güzel Patırtı Giyim elbise modelleri görselleri içerisinde kombin detayları ile en zarif tasarımlara ulaşmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

Patırtı Elbise modelleri görsellerinde en detaylı kombin önerilerimizi paylaşmakla birlikte öne çıkan trendleri belirtecek olursak:

  • Boğazlı Elbiseler
  • Pileli Etekler
  • Yarım Bot Kombinleri
  • Saks Mavisi ve Kırmızı

Yeni sezonda öne çıkan kombinlerde sade ama iddialı tasarımlar ön planda. Yani gözü yormayacak kadar sade, iddianızı ortaya koyacak kadar iddialı, (tül detaylar, işlemeler vb. olsun) tasarımlar bu yıl oldukça moda. Sokak modasında özellikle pileli elbiseler rüzgar gibi eserken, iddilı kombinler için midi boy tasarımlar ve kırmızı tonlar her zaman ki yerini korumaktadır. Sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel Patırtı elbise modelleri arasında hayalinize göre olan bir tasarım bulunmasını ümit ederiz.

Bir önceki yazımız olan Güpürlü Elbise Modelleri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Patırtı Elbise Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir