Patırtı Bayan Gömlek Modelleri

Patırtı bayan gömlek modelleri, bayanların en sevdiği tasarımları ile yeni trend halinde. Birbirinden güzel tasarımları ile dikkat çeken patırtı bayan gömlek modellerine bir göz attıktan sonra, en zarif kombin seçeneklerini için ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Birbirinden güzel olan ve beğenerek tavsiye ettiğimiz Patırtı bayan gömlek modelleri ile en şık kombinler için baharın cıvıl cıvıl renklerine ek olarak serin havalarda uzun tunik tarzı gömlek çok hoş duracaktır.

Patırtı bayan gömlek modelleri için en şık renk uyumları için saks mavisi, bordo, beyaz renkler dikkat çekmekte.

Sadece tunik gömlek değil, dantel işlemeli oldukça güzel Patırtı bayan gömlek modelleri mutlaka gözden geçirilmeli. Baskı desenli modelleri için çiçek motiflerinin işlemelerini zarif pantolonlarla kombinlemeniz oldukça mantıklı olacaktır. Midi etek modelleri için uçtan bağlamalı en tarz Patırtı bayan gömlek modelleri oldukça uyumlu olacaktır. Fiyatları çok uygun olan Patırtı bayan gömlek modelleri, farklı tasarım ve çeşitlilikleri ile bir hayli dikkat çekici.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Bayan Kırmızı Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde Bayan Kırmızı Gömlek 2016, En Güzel Bayan Gömlekleri ve Kırmızı Gömlek Bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Patırtı Bayan Gömlek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir