Patırtı Bayan Çanta Modelleri 2016

En şık elbiseleri özellikle dikkat çeken için bu yazımızda birinbirinden şık her kombin için vazgeçilmez güzellikte olan Patırtı bayan çanta modellerini paylaşacağız.

Patırtı giyim elbise ve abiye tasarımlarında olduğu kadar çanta modellerinde de bir hayli iddialı. Seçim yapmakta en az elbis eve abiye tercihi kadar zorlanacağınız farklı model ve güzellikte çantaları sergileyen Patırtı çanta modelleri için seçim yapacağınız elbise kombine göre çanta tercihi oldukça önem kazanmakta.

Patırtı giyim bayan çanta modelleri 2016 tercihinde ilk olarak konsepti belirlemek gerekir. Özellikle davetler veya gece organizasyonları ile iş dünyasında yer alan bayanlar için mini çanta konsepti ile fermuar detaylı modelleri tavsiye edeceğiz. Görsellerden ayrıntılı verdiğimiz tasarımlarda özellikle şık püsküller ile iddialı kombini için bir adım daha atmış olacaksınız.

Sadece mini avuç içi çantalarda değil, Patırtı giyimin birbirinden şek desenli sırt çantası modelleri de oldukça iddialı. Özellikle sokak modası için ve bayanların yanında her zaman daha geniş bir çanta sevdasını bildiğimizden özellikle ayıcık desenli sırt çantası modelini de sizlerlerle paylaşıyoruz.

İşte birbirinden güzel Patırtı giyim bayan çanta modelleri:

Bir önceki yazımız olan 2016 Gucci Çanta Modelleri başlıklı makalemizde Bayan Çanta Modelleri 2016, Çanta Modelleri 2016 ve Gucci Çanta 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Patırtı Bayan Çanta Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir