Patırtı Abiye Modelleri 2019

Patırtı Abiye Modelleri 2019 yılı için bayanların tercih etmesini tam anlamıyla çok zorlaştırıyor. O kadar fazla renk ve tasarım seçenekleri sunmakta ki sadece bir abiye almak isteyipte daha fazla abiye almanız yönünde fikrinizi değiştirecek farklı ve özel tasarımlar 2019 Patırtı abiye modelleri arasında fazlasıyla yer almakta.

Peki bu yılın modası olan Patırtı abiye modellerinde öne çıkan başlıklar nelerdir, dilerseniz detaylı açıklama yaptığımız en beğendiğimiz resim galerimizi paylaştıktan sonra açıklamalarımıza devam edelim.

Pul İşlemeli Patırtı Abiye Modelleri 2019

İster gece davetleri isterseniz ise bayramlarda, seyranlarda kısacası iddialı olmak istediğiniz ve bakışların üzerinizde toplanarak diğer bayanların bir nevi sizi ”kıskanmasını” istediğiniz anlarda bu tasarımları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Peki iddianızı arttırmak için neler mi yapmalısınız?

Sırt dekoltelerini tercih edebilirsiniz böylece daha iddialı bir tercihte bulunmuş olursunuz. Uzun boylu hanımlar için özellikle uzun, yırtmaçlı abiye seçenekleri de sizleri oldukça mutlu etmeye yetecektir.

2019 Abiyede Trend Renkler

Saks mavisi klasikleşmiş ve risk almayı sevmeyen bayanlar için tavsiyemiz olacakken, daha farklı ve trend çıkışlar yakalamak isteyen bayanlar için tavsiyemiz bakır tonlar olmaktadır.

Asil ve ağır bir kombin isteyenler için ise tavsiyemiz açık renklere gelecek koyu işlemeler yada siyah abiye üzerine gelecek açık renk işlemeler olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2018 Güpürlü Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Patırtı Abiye Modelleri 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir