Örgü Kazak Modelleri 2016

En Güzel Örgü Kazak Modelleri

En Güzel Örgü Kazak Modelleri

Maharetli hanımlar, el işi severler mutlaka her sezon boş zamanlarında el örgüsü kazaklar yapar. Her birimizin annesi, ninesi… bizler için sıcacık tutan kazaklar örmek isterler. Veya bu kadar şanslı olmayanlar bunun için maharetli tanıdıklarından ricacı olurlar. Peki yılında hangi tasarımları ile öne çıkacak ve en güzel gözükmek isteyen bayanların tercihi neler olacak?

Örgü kazak modelleri 2016, renk olarak toprak rengi, krem pembe ve pastel tonlarla geliyor. Özellikle bayanlar kışın soğuğundan korunmak ve aynı zamanda zerafetlerinden ödün vermek istemezler. Büyük firmaların her ne kadar da örgü gibi gözükse de hiç bir kazağı gerçek el örgüsü kazağın yerini tutmaz. Bir bakışta en zor modeli çıkaran maharetli bayanlar bir kazağı ayırdıkları zamana göre 3 günde bile bitirebilir. Özellikle bisiklet yaka örgü kazak modelleri ile şık atkı modelleri oldukça zarif duracaktır.

İşte bayanlar için 2016 yılı için birbirinden güzel kışlık el örgüsü kazak modelleri:

Bir önceki yazımız olan Bayan Kazak Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Bayan Kazaklar, 2016 Kazak Modası ve Kazak Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Örgü Kazak Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir