Örgü Hırka Modelleri 2017

Örgü Hırka Modelleri

Örgü Hırka Modelleri

Bayanların el örgüsü hırka modelleri arasında en çok beğenisini kazanacak modelleri sizler için derledik. İster ince tığ ile işlemeler isterseniz ise şiş ile daha ihtişamlı modeller seçin, bunların yapımı el emeği göz nuru olduğu için bir hayli şık durmaktadır. El örgüsü hırka modelleri büyük bir emek gerektirdiğinden hiç bir dönem eskimeyen hatta gün geçtikçe popülerliğini arttıran tasarımlar arasında yer almaktadır.

Örgü Hırka Modelleri 2017 yılında sadece serin, soğuk havalarda değil, bahar aylarında da tığ işlemeli zarif tasarımları ile de ön plandadır. Özellikle cıvıl cıvıl rengarenk tasarımları ile öne çıkan bu hoş tasarımlar bir çok bayanın dikkatini çekmekte aynı zamanda göz alıcı güzellikte kombinler oluşturmak için oldukça uygun bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.

Genç kızların çeyizinden, sokak modasının trendlerine kadar bir çok anlamda hayatımızda olan el örgüsü hırka, yelek, kazak modelleri gibi ürünlerin işinin ehli kimseler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Zira kalitesiz ve acemice örülmüş olan hırka modelleri bir iki yıkama sonrası büyük bir hüsran oluşturabilir, bu noktaya baştan dikkat etmenizi ve kalite iple birlikte işinin ehli insanlardan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Örgü Hırka Modelleri 2017 görsellerini büyüterek ilmik sayı ve çeşidini çıkaracak usta eller mutlaka çevrenizde vardır. Her bayan bu kadar marifetli olmasa bile bunu çevresinde yaptırabileceği bayanlar mutlaka vardır. 2017 yılı için ip vb. malzemeler alındığında ortalama olarak 100 TL gibi bir fiyata bu tarz bir hırka modeli örgüsüne sahip olabilirsiniz. Tabi istediğiniz tasarımda renk ve desenler arttırkça fiyat skalası da yükselecektir, ayrıca her şey için bir pazarlık söz konusu olabilir fakat bu örgü hırka modelleri yapımında pazarlık yapmamanızdan yanayız zira emin olun çok büyük bir emek gerektirir.

Sizler için derlediğimiz galeride sizler için uygun en az bir tane hırka modeli olacağını ümit ederiz, bu modeli el örgüsü hırka yapan bayanlara gösterdiğinizde ortalama olarak bir- iki gün içerisinde aynı modeli sizler için öreceklerine emin olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Patırtı Hırka Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Yazlık Hırka, Patırtı Hırka ve Yazlık Patırtı Hırka 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Örgü Hırka Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir