Neon Ceket Modelleri

2014 Neon Ceket Modelleri

2014 Neon Ceket Modelleri

Bayanların kombin oluştururken farklı renkleri tercih edebildiğini ve hatta kimi zaman çok cüretkar tercihlerde bulunduklarına şahit olabiliyoruz. Sokak modasını biraz olsun takip ediyorsanız eğer bu tarz örneklerle sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz tarzda cüretkar tercihlere verilebilecek en güzel örnek ise neon renkler olacaktır. Dikkatleri üzerine çeken görüntüsü ile neon renklerin her geçen gün daha fazla yerde kullanıldığını söylemek mümkün görünüyor. Son dönende ise neon renkleri ceket modellerinde sıklıkla görebiliyoruz. Dikkat çekmekten keyif alan, bulunduğu ortamda kendisini belli etmek isteyen bayanların ilk tercihlerinden birisi haline gelen neon renkli ceket modelleri 2014 senesinde bir hayli popüler denilebilir.

Neon ceket modelleri arasında ilk olarak bahsedilmesi gereken modeller blazer ceketlerdir. Blazer ceketler görüntüsü itibariyle son derece zarif, şık ve iddialı ürünlerden birisidir. Bir de bu ceketlere uygulanan neon renkler sayesinde çok daha dikkat çekici sonuçlar elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra blazer ceketlerin hem iş hayatından hem de gündelik yaşamda kullanılabiliyor olması blazer ceketlere olan ilginin her geçen gün biraz daha artmasına olanak sağlıyor.

Neon ceket modelleri gündelik yaşamda da bir hayli fazla kullanılıyor. Son dönemde yeşil, turuncu ve sarının sokak modasına hakim olmaya başladığını söyleyebiliriz. Fakat dikkat edilmesi gereken nokta kombin içerisinde neon ceket haricinde başka dikkat çekici ürün kullanılmamasıdır. Aksi halde felaketle sonuçlanacak bir kombinin altına imza atmış olabileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Deri Mont Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Neon Ceket Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir