Mürdüm Rengi Pantolon Kombinleri

Yeni sezon mürdüm rengi pantolon modelleri

Yeni sezon mürdüm rengi pantolon modelleri

Bayanların en gözde renklerinden olan mürdüm, hem kombin seçeneklerinde hem de pantolon modellerinde bayanların gözdesi halinde. Mürdüm rengi pantolon kombinleri bayanların en vazgeçilmez moda trendleri olmaya devam edeceğe benziyor.

Özellikle mürdüm pantolon kombinleri en spor giyim için kot ceket veya deri ceket kombinleri ile gayet şık durmakta. Özellikle çanta tercihi bayanlar için mürdüm rengi tonlarında olacaksa mutlaka koldan askılı olmalı ki bu uyum göz önünde olsun.

Mürdüm rengi pantolon kombinleri, ayakkabı tercihi sokak modası için spor tarz veya yarım bot şeklinde olup, siyah renk tercihinde bulunularak siyah bol kesim bir kazak yer vermenizde gayet hoş duracaktır. Özellikle deri siyah renkli ceket kombinleri ile çok tarz duracak mürdüm pantolon kombinleri için kısa boylu bayanlar için mutlaka yüksek topuklar tavsiyemizdir.

Kilo problemi olmayan bayanlar için genellikle dar kesim mürdüm pantolon modellerine ek olarak, kilolu bayanlara lternati olarak kazak veya gömlek kısmını bele bağlama modası akımı uygun düşebilir.

Mürdüm pantolon kombinlerinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan olan ayakkabı, çanta ve kemer detayına ek olarak üst model olarak beyaz gömlek veya trikolar, siyah üst modeller veya en sevdiğiniz renklerle kombinler oluşturabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Blazer Ceket 2015 Trendleri başlıklı makalemizde 2015 Ceket Modelleri, Blazer Ceket Modelleri ve Ceket hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Mürdüm Rengi Pantolon Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir