Midi Etek Modelleri 2015

Yeni sezon en güzel midi etek modelleri

Yeni sezon en güzel midi etek modelleri

Etekler kadınların vazgeçemediği ve kendilerini en şık ettikleri kıyafetlerindendir. Bu sezon özellikle midi etek ve hoş kombinelerle çok zarif bir tarz ortaya çıktı. Baharın ve yazın bunaltıcı havasına inat cıvıl cıvıl renklerle oluşturulan kombinler oldukça zarif gözükmekte.

2015 yılı midi etek modası için şık kombinlerle birlikte oldukça iddialı bir sezon olacağa benziyor. En çok tercih edilen renkler canlı ve açık olmasına rağmen pastel reknlerle kendi stilini vurgulayan bayanlarda oldukça hoş bir imaj yakalamışa benziyor. Diz hizasında olan midi etek tarzı ile her bayana hemen hemen hitap edebiliyor. Özellikle rahat hareket olanağı sağladığından, özel gecelerden tutun, soskak modasına hatta abartılarak çılgın modellere kadar uzanan bir yelpazede değerlendirilebilinir.

2015 yılında midi etek piyasası oldukça canlı. Özellikle açık renkli midi etek üstüne aynı oranda açık bluz veya sıfır kol gömlekler oldukça şık duracaktır. Kendi tarzı peşinde koşanlar için ise tavsiyemiz pastel rek üzerine şık bir tişört seçmeleri yönünde olacak.

İşte 2015 yılının moda midi etekleri ve kombinleri:

 

Bir önceki yazımız olan Pileli Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde En Güzel Pileli Etekler, Mini Pileli Etek Modelleri ve Pileli Etek hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Midi Etek Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir