Mango Premium 2014

Çiçek Desenli Kolsuz Elbise Mango Premium 2014

Çiçek Desenli Kolsuz Elbise Mango Premium 2014

Bayan giyim alanında dünya çapında bir marka haline gelen Mango, her dönemde bayanlar için iddialı modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sektörde önemli isimlerden birisi olan bu değerin karşılığını verebilmek için de bayanların isteklerini dinleyip, onların ihtiyaçlarına cevap verebilen markalardan birisi olarak kabul ediliyor. Son dönemde Mango bayanlar arasında çok konuşuluyor desek yanlış bir şey söylememiş oluruz. Bu konuşuluyor olmanın sebebi ise Mango’nun Premium kreasyonudur. Bu kreasyon farklı tarzı ve kesim itibariyle dikkat çekici modelleri ile bayanların dikkatini çekmiş ve beğenisini kazanmış durumda. Çok sayıda modelin yer aldığı kreasyon 2014 son dönemine damgasını vurmayı başardı.

Mango Premium 2014 kreasyonunda çok sayıda model yer alıyor. Bu modellerin genel itibariyle farklı tarzlardaki ürünlerden oluştuğunu söylemiştik. Kreasyondaki modeller içinde en çok beğenilenlerden birisi olarak kolsuz çiçek desenli elbiseleri söylemek mümkündür. Koyu tonlardaki desenleri ile şık bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak sağlayan elbise, bayanların en çok tercih ettiği ürünler arasında yerini almış durumda.

Mango Premium 2014 içerisinde bir diğer popüler ürün ise dantel detayları ile bayanların beğenisini kazanan elbiselerdir. Görselliğin bir hayli ön plana çıkartıldığı bu elbiseler özel davetlere giderken son derece doğru bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra deri pileli eteklerin de gözden kaçırılmaması gerektiğinin uyarısında bulunmak yerinde olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kışlık Çorap Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Mango Premium 2014

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir