Koton Sonbahar Kış 2016/2017 Koleksiyonu

Saks Mavisi Hakim Yaka Oldukça Gösterişli Koton Kaban Modelleri 2017

Saks Mavisi Hakim Yaka Oldukça Gösterişli Koton Kaban Modelleri 2017

Yeni sezon modellerine büyük firmalar birer birer kışlık koleksiyonları ile merhaba diyor. Ülkemizde sevilerek takip edilen bu markalardan biri olan Koton yeni sezon kışlık ürünleri arasında birbirinden zarif kaban modelleri ile merhaba dedi. Renk ve tasarımları ile ülkemizde yeni sezonda en çok kendisinden bahsettireceğe benzeyen Koton için en zarif ve beğeninizi kazanacağınızı düşündüğümüz trend tasarımlarla birlikte en şık kombin ipuçlarını sizler için bu yazımızda derledik.

Saks Mavisi V yaka ve Hakim Yaka Koton Kabanlar Moda

Bayanlar için en beğenilen renk olan saks mavisi Koton yeni sezon kaban modellerinde oldukça şık durmakta. Özellikle jean dar paça pantolon ile birlikte yarım bot modeli kombinlerinde oldukça iddialı bir görüntü sağlayabileceğinizi siz bayanlar asla unutmayın.

Yaka kesim olarak V yaka ve hakim yaka tasarımların bu yıl daha fazla gözler önünde olması hiç sürpriz olmayacak. Özellikle bayanların rahatına düşkün tasarımları ile birlikte modayı aynı potada eritmesi bunun en büyük kanıtı. Yeni sezonun rengi kuşkusuz saks mavisi, tasarım olarak ise hakim yaka ile v yaka olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kuşak Detaylar Bu Yıl Trend

Bu yıl özellikle kışlık kaban modellerinde kuşak detayları çok göz doldurmakta. Kaban renginizle uyumlu bir kuşak rengi veya çantanız ile uyumlu tercih edeceğiniz zarif bir kuşak sizler oldukça cool gösterecektir. Bu noktada özellikle midi boy etek ve bot kombinleri uzun kaban kombinlerini tamamlayıcı en önemli özellikler arasında yer almakta. Koton yeni sezon kaban modelleri ile moda eleştirmenlerinden tam not alarak kalitesini bir kez daha ortaya koymuşa benziyor.

Pin It

Koton Sonbahar Kış 2016/2017 Koleksiyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir