Kolları Güpürlü Elbise Modelleri 2016

Bayanların güpürlere olan düşkünlüğü ne sezon tanır ne de trend olma… Zira güpürlü modeller her dönem bayanlar için en moda tasarımlar arasında yer almıştır ve bu gidişle böyle olmaya da devam edecektir. Peki kolları güpürlü elbise modelleri 2016 yılı için hangi renk ve kombin tasarımları ile öne çıkmakta, sizlerle birlikte bunun cevabını ararken en şık güpürlü elbise kombini oluşturmanız için ince detaylara göz atalım:

Kolları Güpürlü Elbise Modelleri 2016, iddialı hanımların ilk tercihleri arasında yer almakta. Zira güpürler bayanlara oldukça şık ve zarif bir duruş kazandırmakla birlikte her ortamda en iddialı olma özelliğini de kazandırmakta. Özellikle kısa kollu kısa elbise modelleri için güpür detaylar muhakkak gözden geçirilmelidir. Zira bu tür tasarımlarda dikkat çeken güpür kollar zarif aksesuarlarla desteklendiğinde ortaya gecenin en şık bayanları çıkmakta. Bu noktada renk seçimine dikkat etmezseniz maalesef gecenin en ruküşü olabilirsiniz. Bunun için Kolları Güpürlü Elbise Modelleri 2016 en trend renklerine bir bakış atalım; beyaz, yeşil, mavi, bordo bu yılın en çok beğeni kazanan renkleri arasında yer almaktadır.

Kolları Güpürlü Elbise Modelleri 2016, kemer detaylı modellerlede bir hayli iddialı. Sizlere örnek bir kombin tavsiyemiz bunun ışığında şu şekilde olabilir: yeşil veya bordo tonlar üzerine ince siyah bir kemer detayı ve bu kombini tamalayıcı siyah yüksek topuklu ayakkabı ve aynı koyu tonlarda avuç içi çanta. İyi bir renk uyumu sizleri gecenin en şık bayanlarında yapacaktır.

İşte birbirinden güzel Kolları Güpürlü Elbise Modelleri 2016 görselleri için öne çıkan tasarımlar:

Bir önceki yazımız olan 2016 Vintage Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Vintage elbise 2016, Vintage Yazlık Elbise ve Yeni Sezon Vintage Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kolları Güpürlü Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir