Kloş Eteğin Üzerine Ne Giyilir

Kloş etek özellikle midi tarz ile bayanlar için hem boy avantajı sağlamakta hem de özellikle bayanların en muzdarip olduğu basen bölgesinde ki fazlalıkları kamufle etme özelliği ile her dönemin favorisi olmaya devam etmektedir. Peki Kloş etek üzerine ne giyilir bunun için en uyumlu kombin nedir?

Kloş etek üzerine zarif ve düz renklerden oluşan kısa üst modelleri veya bluz tasarımları çok rahat bir şekilde giyilebilir. Özellikle 2016/2017 yılında gayet favori olan lacivert, saks mavisi, yeşil, bordo üzerine giyinebileceğiniz krem veya kırık beyazlı kombin seçenekleri oldukça şık duracaktır. Ayrıca kloş etekle birlikte midi tercihinde bulunan bayanlar için ek bir bilgi paylaşacak olursak, crop çoraplar ve yüksek topuklarla hem 1950’lerin geçmiş modasını yakalayabilir hem de yeni jenerasyon renk seçimleri ile feminen bir görüntü yansıtabilirsiniz.

Yüksek Bel Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Yüksek Bel Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Kloş etek üzerine ne giyilir yazımızı özetlemek gerekirse, düz renk bir üst tercihi ile sonbahar için kazak ve trikolar öne çıkarken, sıcak havalarda ise kısa üst modelleri genç kızların göbeği açık üst tasarımlarının trend olduğunu hatırlatmak isteriz. Şunu da belirtmekte fayda var ki kısa üst modelleri ile muhakkak göbek açık olacak diye bir kasıt yoktur bu bir tercih meselesidir. Arama butonuna kloş etek yazarak arama yaptığınızda birbirinden şık kombin seçeneği bulabileceğiniz gibi, en trend modellere de ulaşabileceksiniz.

Saks Mavisi Yüksek Bel Kloş Etek Modelleri

Saks Mavisi Yüksek Bel Kloş Etek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Pembe Etek Kombinleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Pembe Etekler, Pembe Etek Modelleri 2016 ve Yeni Sezon Pembe Etekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kloş Eteğin Üzerine Ne Giyilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir