Kışlık Etek Modelleri 2016

Kışlık Etek Nasıl Giyilir Sorusuna Güzel Bir Seçenek

Nasıl Giyilir Sorusuna Güzel Bir Seçenek

Kışlık etek modelleri 2016, sonbaharı geçip kışa girdiğimiz şu günlerde birbirinden iddialı modelleri ile gündeme geliyor. Kışlık etek modelleri en rahat nasıl kombinlenir, kışlık etek giyerken nelere dikkat edilmelidir, bu senenin en trend kışlık etekleri neler olacaktır gibi soruların cevaplarına en sade şekilde cevaplar vererek modelleri paylaşacağımız görsellerle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikli olarak kışlık etek modelleri 2016, sezonda en çok konuşulacak ve dikkat çekecek olan modellerin başında midi kadife kumaşlı etekler gelecek. Yarım bot modelleri ile tercih etmenizi tavsiye edeceğimiz bu eteklerin üzerine ise el örgüsü bir kazak veya şık bir triko modeli tercih etmelisiniz. Salaş tarz severler için oldukça şık etek modellerine kombin yapabilecekleri geniş kesim gömlek ve fularlı kombinleri iddialı modellerin ilk sıralarında yer almakta.

Kışlık etek modelleri 2016, toprak rengin ağırlığı altında olmasına rağmeni, sonbaharın çiçeklerini döken desenleride ön plana çıkarıyor. Özellikle genç kızların tercih ettiği diz hizası çizme ve mini kışlık etek modelleri kombini için üst giyimde ilk tercihiniz ise V yaka zarif kazaklar olmalıdır. En trend kışlık etek modelleri arasıdna midi eteklerden sonra gençler için mini kışlık etekler gelmekte. Orta yaş bayanlar için ise asimetrik kesim etekler ve uzun (maksi) kışlık etek modelleri en zarif duran kombinlerin parçası olmakta.

İşte birbirinden zarif kışlık etek modelleri 2016 ve uyumlu etek kombinleri:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kışlık Etek Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir