Kışlık Bayan Kombinleri 2015

Beyaz Kabanlı Kışlık Bayan Kombinleri 2015

Beyaz Kabanlı Kışlık Bayan Kombinleri 2015

Önümüzde bizleri bekleyen koskocaman bir kış mevsimi var. Havalar giderek soğuyor ve bu soğuma ilerleyen dönemde şiddetini arttırarak devam edecek. Hal böyle olunca kış mevsimine uygun bir şekilde hazırlıklara başlamak gerekecek. Hem görsel açıdan başarılı hem de kışın getirdiği soğuklara karşı sizi koruyacak ürünlere yönelmeniz gerekecek. 2015 senesinde kış mevsimi için trend olacak kombinler hakkında bilgi sahibi olmak birçok açıdan işinizi kolaylaştıracaktır. Ne tarzda ürünler alacağınızı biliyor olmak hem bakacağınız yeri hem de kafanızdaki tarzı oluşturmanızda önemli avantajları beraberinde getirecektir.

Kışlık bayan kombinleri 2015 senesinde kaban ve mont odaklı bir şekilde geçecek. Her kombinde bu iki parçadan birisini mutlak surette göreceğiz. Özellikle beyaz renkli, zarif ve üzerinde koyu renklerde düğme gibi detayları olan kabanları sıklıkla görebilirsiniz. Bu tarz beyaz renkli kabanların siyah ya da lacivert gibi koyu tonlarda pantolonlarla kombinlenmesine de bir an önce kendinizi alıştırsanız iyi edersiniz. Çünkü önümüzdeki sene sokak modasında bu tarz görüntülerle sıklıkla karşılaşacaksınız.

Kışlık bayan kombinleri 2015 yılında kahverenginin de hatırı sayılır ölçüde kullanılacağı bir döneme sahne olacaktır. Birçok parçada kahverengi ve tonlarını görebileceğiniz. Özellikle ayakkabı ve atkı uyumluluğunun sağlandığı kombinlerde kahverengi önemli bir yer tutacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Eldiven Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Kışlık Bayan Kombinleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir