Kısa Paça Pantolon Kombinleri

En Zarif Kısa Paça Pantolon Kombinleri

En Zarif Kısa Paça Pantolon Kombinleri

Yeni trend 2015-2016 sonbahar- kış modasında öne çıkan kısa paça pantolon modelleri ile iyi bir kombin yapamazsanız şayet hiç istemediğiniz kadar rüküş olabilirsiniz, bunun için kısa paça pantolon modelleri seçimi çok önem kazanmakta.

Süper Üçlü Pantolon- Çorap- Ayakkabı

Kısa paça pantolon kombinleri en çok bu üçlü uyumu ile kendini ön plana çıkarıyor. Kısa paça pantolon modellerinde ayak bilekleri gözüktüğünden ya uyumlu çorap tercihi yapılmalı yada pantolon türüne göre hiç gözükmeyecek çorap tercihinde bulunulmalı. Burada kısa pantolon modellerinde bol paça veya geniş paça modellerinin kısalarak yeni trend ile uyumlu olduğunu gözlemlemekteyiz.

Trençkot- Kısa Paça Pantolon Kombinleri

Bayanların süper uyumlu çorap- ayakkabı ve kısa paça pantolon modeli uyumu kadar dikkat edilmesi gereken bir noktada üst seçimi olacak. Özellikle triko modelleri ve üzerine en tarz trençkot seçimi ile bayanlar iyi bir kombin oluşturabilecekler.

İşte modelleri ve en güzel kombinler:

(Resimleri tıklayarak büyütebilir, tıklayarak diğer resimlere geçiş yapabilirsiniz)

Bir önceki yazımız olan Yüksek Bel Bol Paça Pantolon Kombinleri başlıklı makalemizde Yeni Sezon Yüksek Bel Bol Paça Pantolon Modelleri, yüksek Bel Pantolon 2016 ve Yüksek Bel Pantolon Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kısa Paça Pantolon Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir