Kısa Kollu Bayan Ceket Modelleri 2016

Yeni Sezon Kısa Kollu Bayan Ceket Modelleri 2016

Yeni Sezon Kısa Kollu Bayan Modelleri 2016

Yeni trend kısa kollu bayan modelleri 2016 tasarımları için öne çıkan renk kombinleri ve birbirinden iddialı kombin seçeneklerine hep birlikte bir göz atalım. Özellikle genç kızların yazın sıcak havaları ile birlikte gün yüzüne çıkarmaya başladığı birbirinden şık kısa kollu ceket modellerinin kombinleri için dikkat edilmesi gereken püf noktalara bir göz atacak olursak:

Öncelikli olarak Yeni Sezon Kısa Kollu Bayan Modelleri 2016 için bordo, kırmızı ve pembe tonlarde seçeceğiniz kısa kollu ceket altına siyah veya koyu tonlardan oluşan bir mini veya midi elbise modelinin oldukça şık duracağını ve 2016 yılı için trend olduğunu söyleyelim. Bu kombinler için ters renk kombinide şık olabilir, yani koyu renkli kısa kollu bir ceket modeli altına kırmızı, bordo tonlarında seçim yapacağınız şık bir mini veya midi elbise tasarımlarıda gayet uyumlu bir kombin oluşturacaktır. Görsellerden de hayranlıkla bakacağınız şık tasarımlar için bu kombinleri oluşturmanın kolaylığını göreceksiniz..

Kısa Kollu Ceket Kombinleri için çok naif ve şık kombinler olduğu kadar spor tarz kombinlerde bir hayli göz alıcı şıklıkta durmakta. Özellikle sizlerle paylaştığımız yeni trend spor tarz kısa kollu ceket kombinlerinde öne çıkna kot ceket, desenli ceket gibi tasarımların bir hayli iddialı olduğunu belirtmeliyiz.

İşte birbirinden şık yeni sezon kısa kollu bayan ceket modelleri 2016 tasarımları ve bunlarla oluşturabileceğiniz en iddialı ve en güzel kombin seçenekleri:

Bir önceki yazımız olan Vero Moda Ceket Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Vero Moda Ceket, Bayan Ceket Modası ve Ceket Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kısa Kollu Bayan Ceket Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir