Kış Kombinleri 2015

2015 En Şık Kışlık Kombniler

2015 En Şık Kışlık Kombniler

Soğuk havaların kendini hissettirdiği son günlerde bayanlar yavaş yavaş kışlık kıyafetlerini çıkarmaya başladı. Peki gardroplarımızda yer alan kıyafetleri en iyi şekilde nasıl kombinliyebiliriz. Bayanların çok fazla zaman ayırarak düşündükleri uyumlu ve şık giyim için bir kaç noktayı sizlerle paylaşacağız.

Spor Tarz mı En İddialı Tarz mı?

Öncelikli olarak spor tarz veya sokak modasına uygun giyinmek isteyen bayanlar için seçenekleri ele alalım. Cat bot tarzı bir seçimle işe başlayabilirler. ona uygun bir kot pantolon modeli. (örneğin siyah bire kot pantolon), üzerine geniş bir kazak modeli ve şık bir el örgüsü bir bere çok şık durabilir. Üzerine şişme bir mont alabilirsiniz. Seçenekleri renk kombinleri ile çoğaltabiliriz. Burada önemli olan pastel ton renklerden pek fazla şaşmamanız olacaktır.

Trençkot veya kaban tercihi ile iddialı bir başlangıç yapabilir, desenli bir uzun kollu üst giyisine etek kombinleyebilir veya direlt olarak uzun elbise etek modellerine yer verebilirsiniz.

Evimizde Bulunan Elbiseler

Bayanlar en çok pantolon ve kazak modellerine kışın ağırlık verirler. Evinizde yer alan kadife bir pantolon modeli ile yüksek topuklu ayakkabı tercihine şık bir gömlek tercihi ile iddialı bir kombin oluşturabilir, trençkot modeli ile tamamlayabilirsiniz. Bunlara alternatif olarak değerlendirebileceğiniz kıyafetleri bu kombin kalıbına entegre ederek en şık modelleri oluşturabilirsiniz.

İşte 2015 yılında öne çıkan kombin seçeneklerinden örnekler:

 

Bir önceki yazımız olan Blazer Ceket 2015 Trendleri başlıklı makalemizde 2015 Ceket Modelleri, Blazer Ceket Modelleri ve Ceket hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kış Kombinleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir