Kış Ayakkabı Modelleri 2016

Bayanlar için vazgeçilmez olan ayakkabı modası 2016 Kışında tüm hızıyla sürüyor. Her bayanın çeşitli kışlık ayakkabı modellerinin gardroplarından çıkmaya başladığı bu günlerde en dikkat çeken modellerle birlikte 2016 Kış ayakkabı modellerinin en şık olanlarını sizlerle paylaşarak kombin seçeneklerini sizlere sunacağız.

Kışlık ayakkabı modelleri 2016

Kışlık ayakkabı modelleri 2016

Kışlık 2016 Ayakkabı Modası

Yüksek  dolgu topukların dikkat çektiği 2016 kışlık ayakkabı modellerinde, içi tüylü ve sıcacık modeller bayanların vazgeçilmezleri olmaya devam ediyor. Bayanların renk kombini için farklı ve canlı renklere öncelik verdiği kış ayakkabı modelleri 2016 sezonun öne çıkan rengi siyahın yanında bordo renk olarak karşımıza çıkmakta. Bağcıklı modellerin yan ve arkaya gidişi hızlanırken, en tarz kış ayakkabı modelleri arasında fermuarlı olanlarda dikkat çekmekte.

Bayanlar Hem Sıcak Hem Şık Ürünlere Yöneliyor

Kış modasında bayanlar sadece şıklığa veya sadece sağlık için sıcak tutacak kış ayakkabı modellerinden ziyade ikisini ortasını yakalamaya çalışıyor. Özellikle sıcak tutan ve yeni sezonun dikkat çeken modellerinden olan yüksek topuklu ve kaliteli markalar ön plana çıkıyor. Sezon başı indirimi ve tükenmekte olan son ürünler için büyük indirim düzenleyen firmalar müşterilerine kampanyalarda sunmakta.

Trençkot ve Kış Ayakkabı Modası

Bayanların soğuk havalarda ki en iyi iklisi olan trençkot ve kış ayakkabı modellerini aynı tonlardan seçmeye dikkat edin. Yeni sezon ürünlarinden özellikle bordo renk bir başka güzel.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Lacoste Bayan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Lacoste Modeller, Lacoste Ayakkabı ve Lacoste ayakkabı bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kış Ayakkabı Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir