Kırmızı Yazlık Elbise Modelleri 2016

Yazın sokak modasının en favori renklerinden olan kırmızı, bayanların tercihlerinin ilk sıralarında yer almakta. Günlük yaşamda tercih edilen hem rahat hem de zarif kombin seçeneklerinde kırmızının yeri bir başka güzeldir. Özellikle güzel ve sıcak havalarla birlikte midi boy kırmızı ile birlikte tül detayların bir hayli zarif durduğunu sizlere söyleyebiliriz. Kırmızı modelleri sizlere sadece şıklık ve rahatlık değil aynı zamanda iyi bir kombin ile feminen bayanların çizgisini sunmakta. Bu yılın en trend kombinlerine birlikte göz attıktan sonra öne çıkan kombin ipuçlarını sizlerle paylaşacağız:

İşte sizlere ilham verecek en zarif kırmızı 2016 ve bunların kombin seçenekleri:

Kırmızı yazlık elbise modelleri 2016 kombinlerinde öne çıkan trend, midi kırmızı yazlık elbise modeli altına, siyah ince topuklu siyah ayakkabı ve siyah avuç içi çanta kombini. Özellikle askılı yazlık kırmızı elbise modelleri ile birlikte feminen bir tarz ile çok asil ve göz alıcı güzellikte kombinlere imza atabilirsiniz.

Kırmızı yazlık elbise modelleri 2016 sadece kısa kol ve dantel detayları ile değil, sırt dekolteleri ile de bu yaza hızlı bir başlangıç yapmakta. Sizlerle üstte paylaştığımız galerimizin bu yılın en trendler arasında yer aldığı ve sizlere ilham vereceği düşüncesinde olduğumuzu belirtmeliyiz. Özetleyecek olursak, güpür ve dekolte ile iddialı kombinler oluşturabilir, midi ve pileli tasarımlarla sokak modasının nabzını yakından tutabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Vintage Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Vintage elbise 2016, Vintage Yazlık Elbise ve Yeni Sezon Vintage Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kırmızı Yazlık Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir