Kırmızı Siyah Elbise Modelleri 2016-2017

Kırmızılığın Zerafeti İle Siyahın İhtişamını Buluşturan Bu Elbise Modeli Özellikle İddialı Gecelerde Vazgeçilmezlerininz Olabilir

Kırmızılığın Zerafeti İle Siyahın İhtişamını Buluşturan Bu Modeli Özellikle İddialı Gecelerde Vazgeçilmezlerininz Olabilir

Yeni yıla sayılı günler kala 2017 modası da yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladı. Özellikle büyük markaların ve stil sahibi tasarımcıların imzasını taşıyan yeni klerasyonlar göz doldurmakta.

Kırmızı Siyah Modelleri 2016-2017 sezonunda da gözde olacağa benziyor. Tek başına bile kırmızı renk bütün bayanların vazgeçemeyecekleri renkler içindedir. Birde kırmızının göz alıcılığı ile siyahın asil duruşu elbiselerde bir araya gelinde muhteşem tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Kırmızı ve siyahın uyumu bütün bayanların ilgisini çekmekte mağaza ya giren her bayının ellerine ilk aldıkları modeller arasındadır. En özel gecelerde şık ve göz alıcı görünmek isteyen bayanlar kırmızının ağır bastığı siyah dantel ile detaylandırılmış elbiseler yoğun talep görmektedir. Bunun yanı sıra sade kırmızı bir elbise yada abiye siyah aksesuar ile tamamlandığında da oldukça iddalı ve zarif bir görüntü vermektedir. Aynı zerafet Siyah bir elbisenin kırmızı aksesuarlarla tamamlanması da muhteşem görünmektedir.

Kırmızı dikkat çekiciliği ile ön planda  olan bir renktir.Kırmızı ve siyah ta bir arada kullanıldığında ise kırmızının dikkat çekici özelliğini bir adım daha öne çıkarmaktadır. Bu renk uyumu içinde olan elbiselerde ise hafif dekolteler elbisenin şıklığına şıklık katacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Etnik Desenli Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Kırmızı Siyah Elbise Modelleri 2016-2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir