Kırmızı Pantolon Modelleri 2016

Bayanlar için kırmızı renk başkadır… Kırmızının albenisi her sezon her tasarımda kendisine geniş bir yer bulmaktadır. Her bayanın en iddialı kombinleri oluşturmak için özellikle kullandığı kırmızı renkli tasarımlar 2016 yılı içinde favori renkler arasında yer almakta. Kırmızı renk tasarımlardan elbiseler ve abiye modelleri sonrası kırmızı pantolon kombinleri için 2016 yılında öne çıkan modelleri inceleyeceğiz. Özellikle beyaz- kırmızı ve siyah- kırmızı renk kombinlerinin öne çıktığı yeni sezon modelleri oldukça iddialı durmakta. İşte en stil kırmızı pantolonlar ve bunlarla oluşturabileceğiniz zarif kombin seçenekleri:

Kırmızı pantolon modelleri 2016 siyah üst ve kırmızı pantolon modelleri ile birlikte oldukça iyi durmakta. Özellikle yüksek topuklu kırmızı veya siyah ayakkabı seçimi ile birlikte çok şık kombinlere imza atabileceğinizi unutmayınız. Bu yıl öne çıkan kırmızı pantolon modelleri 2016 için siyah üst tasarımlarına birde görselleri ile örnek verecek olursak:

Kırmızı- Beyaz Kombinler

Özellikle kırmızı renk ile beyaz renk uyumu bir başka güzellik sunar. Kırmızı pantolon üzerine tercih edilen beyaz bluz, gömlek veya bir tişört her sezon oldukça çok iddialı olmakta. Burda yeni sezon için özellikle şifon detaylı üst giyim tercihinde bulunmanızı tavsiye ederiiz.

Kırmızı Pantolon Modelleri 2016 için özellikle genç bayanlar slim fit modasına uygun giyinmeyi tercih etmekte. Gayet başarılı tasarımlarla şık kombiler sergileyen genç kızlarımıza önemli bir uyarımız ise yırtık kırmızı pantolon modelleri ile sadece spor ayakkabı tercihi değil, yüksek topuklu ayakkabı tercihlerini de kullanmaları. Sokak modası için de önemli organizasyonlar için de oldukça güzel bir seçenek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Vero Moda Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Pantolon Modelleri, Vero Moda ve Yeni Sezon Vero Moda Pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kırmızı Pantolon Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir